Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ aluminium retractable pergola ] αγώνας 258 Προϊόντα.
Αδιάβροχη κυλίνδρων διαδρομής φερμουάρ σκιών UV απόδειξη μεγέθους τηλεχειρισμού προσαρμοσμένη
| Όνομα: | Ανθεκτικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων αέρα αργιλίου με την πέργκολα Gazebo |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Η προσαρμοσμένη διαδρομή φερμουάρ τυφλώνει το υπαίθριο υλικό υφάσματος τυφλών κυλίνδρων κέρδους θερμότητας
| Όνομα: | Ανθεκτικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων αέρα αργιλίου με την πέργκολα Gazebo |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
PVDF που ντύνει το λειτουργικό κατοικημένο κοινό κραμάτων αργιλίου συστημάτων στεγών του Λούβρου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
| Ντυμένος: | Επίστρωμα σκονών, επίστρωμα PVDF, επίστρωμα πολυεστέρα, Anodization, επένδυση, εκτύπωση μεταφοράς θε |
Το σύστημα στεγών Louvered Patio κραμάτων αργιλίου πάχος 1,0 - 3.0mm κάθετο/οριζόντιο εγκαθιστά
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Όνομα: | Το κράμα αργιλίου Aeroscreen εισελκόμενο η αρχιτεκτονική εφαρμογή προσόψεων συστημάτων στεγών |
Αδιάβροχα και προσαρμόσιμα τσιπ για προστασία
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Υφάσματα |
Ηλεκτρικό αδιάβροχο κυλίνδριο καταφύγιο έξυπνο ανθεκτικό στα κουνούπια αδιάβροχο βίλα ηλιακή κουρτίνα
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
Οικοδόμησης σκιάς εξωτερικός ηλεκτρικός αρχιτεκτονικός τυφλών συνήθειας ηλεκτρικός
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη εμπορική σκιά οικοδόμησης τυφλών εξωτερική ηλεκτρική αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Έλεγχος: | Χειρωνακτικός/ηλεκτρικός/μπαταρία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Εξωτερικά συστήματα σκιάς ήλιων του ανώτατου Λούβρου μηχανοποιημένος έκταση έλεγχος λεπίδων 1000 - 6000mm
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |


