Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ aluminium roof gazebo ] αγώνας 105 Προϊόντα.
SS304 RAL9016 που διπλώνει τη στέγη Gazebo Louvered κήπων αλουμινίου
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
SGS Eco φιλική στέγη Gazebo αργιλίου κατωφλιών περγκολών σύγχρονη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
180km/H αντίσταση αέρα Awning το Λούβρο που διπλώνει τη στέγη Gazebo
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Διακοσμητική ευφυής πέργκολα Gazebo στεγών 2mm 6063 Alu Patio Λούβρο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Louver στεγών Gazebo ανοδική οξείδωση περγκολών αργιλίου κήπων βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Διπλή στέγη Gazebo πολυανθράκων απόδειξης σκουριάς με το πλαίσιο χάλυβα
| Υλικό πανιών: | Πίνακας φωτός του ήλιου PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 3*4 |
| Υλικό πλαισίων: | αλουμίνιο και ατσάλι |
| Πανί Finishin: | Αντισκωρική επεξεργασία |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο Gazebo |
Στερεά στέγη Gazebo πολυανθράκων κήπων αλουμινίου 3*4
| Υλικό πανιών: | Πίνακας φωτός του ήλιου PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 3*4 |
| Υλικό πλαισίων: | αλουμίνιο και ατσάλι |
| Πανί Finishin: | Αντισκωρική επεξεργασία |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο Gazebo |
3x3m υπαίθρια αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Στέγη Gazebo πολυανθράκων αλουμινίου προστασίας 3*4 ήλιων
| Υλικό πανιών: | Πίνακας φωτός του ήλιου PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 3*4 |
| Υλικό πλαισίων: | αλουμίνιο και ατσάλι |
| Πανί Finishin: | Αντισκωρική επεξεργασία |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο Gazebo |
αλουμίνιο υπαίθριο Gazebo περγκολών 4x3m αδιάβροχο χειρωνακτικό Louvered για τον κήπο
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | υποστήριξη 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |


