Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ aluminium waterproof louvered pergola ] αγώνας 270 Προϊόντα.
Διευθετήσιμο Louvers τοίχων κουρτινών Aeroscreen σύστημα ελέγχου ήλιων αργιλίου αρχιτεκτονικό
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο louvers τοίχων κουρτινών αργιλίου Aeroscreen αρχιτεκτονικό σύστημα ελέγχου ήλιων |
| Ντυμένος: | Επίστρωμα σκονών, επίστρωμα PVDF, επίστρωμα πολυεστέρα, Anodization, επένδυση, εκτύπωση μεταφοράς θε |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
Ασημένια Louver φεγγιτών 430 σκόνη συστημάτων που ντύνει το αδιάβροχο προσαρμοσμένο χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Όνομα προϊόντων: | Εξωτερικός τοίχος 430 ασημένιος Aeroscreen άσπρος αργιλίου φεγγιτών ανοιγμάτων εξαερισμού συστημάτων |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
SKS90 αργιλίου εισελκόμενος Louvered στεγών έλεγχος ήλιων συστημάτων αρχιτεκτονικός
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Όνομα: | SKS90 το αργίλιο εισελκόμενο ο αρχιτεκτονικός έλεγχος ήλιων συστημάτων στεγών |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Αέρα εξαερισμού εισελκόμενη Louvered στεγών εφαρμογή προσόψεων συστημάτων αρχιτεκτονική
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Μεγάλης κλίμακας προγράμματος κατασκευής αργιλίου διακόσμηση Aeroscreen συστημάτων στεγών Louvered κραμάτων εισελκόμενη
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Όνομα: | Το κράμα αργιλίου Aeroscreen εισελκόμενο η αρχιτεκτονική εφαρμογή προσόψεων συστημάτων στεγών |
Εισελκόμενα συστήματα στεγών Louvered αργιλίου αεροτομών που χτίζουν τον ελαφρύ έλεγχο προσόψεων
| Όνομα: | Το αργίλιο αεροτομών εισελκόμενο ο ελαφρύς έλεγχος προσόψεων οικοδόμησης συστημάτων στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Το σύστημα στεγών Louvered Patio κραμάτων αργιλίου πάχος 1,0 - 3.0mm κάθετο/οριζόντιο εγκαθιστά
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Όνομα: | Το κράμα αργιλίου Aeroscreen εισελκόμενο η αρχιτεκτονική εφαρμογή προσόψεων συστημάτων στεγών |
4x4 μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με Louvers Patio πλευρών την πέργκολα κήπων
| Στοιχείο: | η πέργκολα με η στέγη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | πέργκολα με τις πλευρές |
Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου Με Πλαϊνά Μαύρη Πέργκολα Ροφής Γκαρσονιέρας
| Στοιχείο: | η πέργκολα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | ο Μαύρος περγκολών |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | η πέργκολα |
Αδιάβροχο Κάλυμμα Οροφής Βεράντας Εξωτερικού Μηχανοκίνητου Αλουμινίου Garden Gazebo
| Στοιχείο προϊόντων: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |


