Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ louvre opening roof systems ] αγώνας 111 Προϊόντα.
Οριζόντιος στεγανός αρχιτεκτονικός ελαφρύς έλεγχος αργιλίου συστημάτων F150 ανοιγμάτων εξαερισμού
| Όνομα: | F150 αρχιτεκτονικός ελαφρύς έλεγχος συστημάτων προσόψεων ανοιγμάτων εξαερισμού αργιλίου στεγανός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Εξωτερικός εξαερισμός αέρα διακοσμήσεων κραμάτων αργιλίου του καιρικού Λούβρου Aeroscreen 6063-T5
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε RAL ή PANTONE ή προσαρμοσμένος, Woodgrain, μπαμπού |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
SKS90 αργιλίου εισελκόμενος Louvered στεγών έλεγχος ήλιων συστημάτων αρχιτεκτονικός
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Όνομα: | SKS90 το αργίλιο εισελκόμενο ο αρχιτεκτονικός έλεγχος ήλιων συστημάτων στεγών |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Εισελκόμενα συστήματα στεγών Louvered αργιλίου αεροτομών που χτίζουν τον ελαφρύ έλεγχο προσόψεων
| Όνομα προϊόντων: | Έλεγχος φωτισμού πρόσοψης κτιρίου με πτυσσόμενο σύστημα οροφής με περσίδες αλουμινίου Aerofoil |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| πλάτος λεπίδων: | 350/400/450/500/600mm |
| εγκαταστήστε: | Κάθετα οριζόντια |
Ταινία που καλύπτει το εισελκόμενο εμπορικό προσαρμοσμένο χρώμα συστημάτων στεγών Louvered
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Αξεσουάρ Garden Motorized Pergola Aluminium Outdoor Patio Louvres
| Είδος: | αξεσουάρ πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Εξωτερικά συστήματα σκιάς ήλιων του ανώτατου Λούβρου μηχανοποιημένος έκταση έλεγχος λεπίδων 1000 - 6000mm
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
Οριζόντια Louvers σκιάς ήλιων αργιλίου, συστήματα σκιάς ήλιων του Λούβρου καθόρισαν το ηλεκτρικό εγχειρίδιο
| Όνομα: | Οριζόντιο louver ήλιων αεροτομών αργιλίου καθόρισε τον ηλεκτρικό χειρωνακτικό έλεγχο |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Τρακ: | 1.0~3.0mm |
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε RAL ή PANTONE ή προσαρμοσμένος, Woodgrain, μπαμπού |
| Έλεγχος: | Μακρινός/χειρωνακτικός έλεγχος |
??????????? εισελκόμενη Patio αργιλίου λεπίδων 150mm στέγη Louvered
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Λεπίδα 260mm ελεύθερο αργίλιο τυφλών Witn σχεδίου συστημάτων περγκολών Louvered διευθετήσιμο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Αργιλίου διευθετήσιμοι στεγών περγκολών τυφλοί σχεδίου συστημάτων ελεύθεροι witn |
| Λεπίδα: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |


