Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor louvered pergola ] αγώνας 292 Προϊόντα.
Προσαρμόσιμοι εξωτερικοί κήποι Λευκό χρώμα Αλουμίνιο Περγκόλες DIY Σχεδιασμός κήπου
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Awning σύστημα 202mm διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου με τον εισελκόμενο θόλο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Διακοσμητική ευφυής πέργκολα Gazebo στεγών 2mm 6063 Alu Patio Λούβρο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Μεγάλης κλίμακας προγράμματος κατασκευής αργιλίου διακόσμηση Aeroscreen συστημάτων στεγών Louvered κραμάτων εισελκόμενη
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Όνομα: | Το κράμα αργιλίου Aeroscreen εισελκόμενο η αρχιτεκτονική εφαρμογή προσόψεων συστημάτων στεγών |
Αέρα εξαερισμού εισελκόμενη Louvered στεγών εφαρμογή προσόψεων συστημάτων αρχιτεκτονική
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Οριζόντια Louvers σκιάς ήλιων αργιλίου, συστήματα σκιάς ήλιων του Λούβρου καθόρισαν το ηλεκτρικό εγχειρίδιο
| Όνομα: | Οριζόντιο louver ήλιων αεροτομών αργιλίου καθόρισε τον ηλεκτρικό χειρωνακτικό έλεγχο |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Τρακ: | 1.0~3.0mm |
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε RAL ή PANTONE ή προσαρμοσμένος, Woodgrain, μπαμπού |
| Έλεγχος: | Μακρινός/χειρωνακτικός έλεγχος |
Εξατομικεύσιμη PVC προστασία βροχής σκιάς στεγών περγκολών εισελκόμενη για την ιδιωτική κατοικία
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Στεγανοποιήστε τη μηχανοποιημένη πέργκολα στεγών του Λούβρου συστημάτων περγκολών για τη δυνατή βροχή
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Louver πέργκολα Patio αργιλίου απόδειξης 3x4 6061 T6 αποσυνθέσεων συστημάτων στεγών
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Σχεδιασμός κήπου 5x3m Μηχανοκίνητο ανασυγκρότητο Louver Αλουμινίου Περγόλα Συγχώνευση έξυπνης κατοικίας
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Item: | Aluminium Pergola |


