Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum pergola 3x6m ] αγώνας 162 Προϊόντα.
Ανεξάρτητος κινητήρας αλουμινίου περγκόλα 3x6m για χώρους γραφείων
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Ανεμοστεγνή εξωτερική βασική κινητήρα αλουμινίου περγκόλα 3x6m 5x3m
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο Bioclimatica αργιλίου περγκολών σπίτι κήπων σκιάς αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| χρώμα προϊόντων: | λευκό, μαύρο γέρυ |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Μηχανοποιημένο κήπος μπαλκόνι υπαίθριο Bioclimatica περγκολών αργιλίου αδιάβροχο
| Στοιχείο προϊόντων: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο γέρυ, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Awning μηχανοποιημένος Bioclimatica αδιάβροχος υπαίθριος κήπος περγκολών αργιλίου
| Στοιχείο: | Αψίδα περγκολών κήπων |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| χρώμα προϊόντων: | λευκή, μαύρη μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Σχεδιασμός κήπου Μηχανοκίνητο αλουμινένιο περγκόλα τοίχος / ανεξάρτητο
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
3x6m μηχανοποιημένη Louver Gazebo περγκολών αργιλίου υπαίθρια μηχανοποιημένη στέγη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Gazebo περγκολών αλουμινίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Πέργκολα αργιλίου Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πέργκολα αργιλίου παραγωγής βροχής |
πέργκολα αργιλίου 4x4m υπαίθρια μηχανοποιημένη με Louver το κτήριο κήπων στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Πέργκολα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Louver υλικό: | Πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής |
Ανερόστεγη Ανεμοστεγή Μηχανοκίνητη Αλουμινένια Περγκόλα Προσαρμοσμένο Μέγεθος 3x3m 4x4m 3x4m 3x6m 5x3m για εξωτερικές σκηνές
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Εύκολος Έλεγχος του Εξωτερικού σας Χώρου με Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Αδιάβροχη και Αντιανεμική Λύση
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |


