Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
SUNC 5m X 3m μηχανοποιημένη αλουμινίου περγκολών υπαίθρια κήπων στέγη περγκολών Patio ηλεκτρική
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα προϊόντων: | μαύρος, γκρίζος, άσπρος, καφετής |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
Ρυθμίσιμη οροφή με θόλωμα Αλουμινίου 6063 T5
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο, γκρίζο, καφέ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέγεθος προϊόντος: | 5X3m, 3X4m, 4X4m; Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου στεγών του Λούβρου λεπίδων 260mm
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου Με Πλαϊνά Μαύρη Πέργκολα Ροφής Γκαρσονιέρας
| Στοιχείο: | η πέργκολα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | ο Μαύρος περγκολών |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | η πέργκολα |
Εξωτερική προσόψεων πέργκολα αργιλίου Louvered κάλυψης διευθετήσιμη
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Μηχανοποιημένο αργιλίου υπαίθριο περγκολών Bioclimatica σχέδιο σπιτιών σκιάς αδιάβροχο
| Στοιχείο προϊόντων: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο γέρυ, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Οδηγημένη μηχανοποιημένη φως απόδειξη τρωκτικών περγκολών αργιλίου για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πέργκολα αργιλίου παραγωγής βροχής |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
3x4m μηχανοποιημένη αργιλίου πισίνα απόδειξης τρωκτικών Louvered οδηγημένη στέγη ελαφριά
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πέργκολα αργιλίου παραγωγής βροχής |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Το Bioclimatica μηχανοποίησε την υπαίθρια πέργκολα αργιλίου Awning ο αδιάβροχος κήπος σπιτιών
| Στοιχείο: | Αψίδα πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| χρώμα προϊόντων: | λευκή,μαύρη πέργκολα αλουμινίου προσαρμοσμένη |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Προσαρμοσμένη χρωματική εξωτερική ηλεκτρική οροφή με σύγχρονα τεχνολογικά λουτρά και αδιάβροχη αλουμινένια περγόλα
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |


