Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized window roller shade ] αγώνας 175 Προϊόντα.
DIY ή Επαγγελματική εγκατάσταση Zip Track Blinds Ιδανικό για εξωτερικά οικιστικά ή εμπορικά σε σκούρο γκρι / λευκό
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Installation: | DIY Or Professional |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Material: | Fabric |
Εξωτερικά οικιστικά ή εμπορικά μαντήλια με θύρα με πλευρική τροχιά από κράμα αλουμινίου και συντελεστή ανοιχτότητας 5%.
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Υφάσματα |
DIY ή Επαγγελματική εγκατάσταση Zip Track Blinds υφάσματα 5% 10% 30% 100% προσαρμογή
| μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
| Υλικό: | Υφάσματα |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
Προσαρμόσιμα zip track blinds σκούρο γκρι / λευκό / εξατομικευμένο χρώμα απλή εγκατάσταση DIY ή επαγγελματική
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό: | υφάσματα |
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
Αδιάβροχα μπουρνούζικα μπουρνούζια με πλευρικές μπουρνούζες από αλουμίνιο για εξωτερικούς χώρους
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Άλλες χημικές ενώσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
Το εισελκόμενο Awning δευτερεύον αλουμίνιο οθόνης υφάσματος PVC προσάρμοσε υπαίθριο Sunshade Gazabo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχο PVC εισελκόμενο Patio Awning με τα οδηγημένα φω'τα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχο PVC εισελκόμενο Patio Awning με τα οδηγημένα φω'τα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχη εισελκόμενη Awning πέργκολα οθόνης προστασίας βροχής ήλιων με το ύφασμα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


