Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ oem louvered roof pergola ] αγώνας 11 Προϊόντα.
Μηχανοποιημένος αργίλιο cOem περγκολών στεγών Gazebo βιοκλιματικός Louvered
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Εισελκόμενη πέργκολα θόλων αργιλίου περγκολών στεγών cOem Louvred
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
850gsm PVC Gazebo Outdoor Fabric Retractable Roof Pergola
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Ο cOem μηχανοποίησε την αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Awning σύστημα 202mm διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου με τον εισελκόμενο θόλο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
OEM Μηχανοκίνητο εξωτερικό αδιάβροχο αλουμίνιο βιοκλιματική πίσω αυλή περγκόλα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Εξωτερική αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα με προσαρμοσμένο φρέμα
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4cm |
| Στυλ: | Περγόλα από αλουμίνιο με συρρικνώσιμο μαντήλι |
180km/H αντίσταση αέρα Awning το Λούβρο που διπλώνει τη στέγη Gazebo
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Εξωτερικός εξαερισμός αέρα διακοσμήσεων κραμάτων αργιλίου του καιρικού Λούβρου Aeroscreen 6063-T5
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε RAL ή PANTONE ή προσαρμοσμένος, Woodgrain, μπαμπού |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
Κάθετο οριζόντιο Louver καιρικής απόδειξης, έλεγχος ήλιων του καιρικού Λούβρου αλουμινίου
| Λειτουργία: | Έλεγχος ήλιων, εξαερισμός αέρα, αδιάβροχος, διακόσμηση, διατήρηση της ενέργειας, εσωτερική φωτεινή α |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πλάτος λεπίδων: | 88MM |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |


