Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ oem motorized aluminium pergola ] αγώνας 41 Προϊόντα.
Ο cOem μηχανοποίησε την αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Εξωτερική αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα με προσαρμοσμένο φρέμα
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4cm |
| Στυλ: | Περγόλα από αλουμίνιο με συρρικνώσιμο μαντήλι |
Εισελκόμενη πέργκολα θόλων αργιλίου περγκολών στεγών cOem Louvred
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αδιάβροχοι μηχανοποιημένοι τυφλοί κυλίνδρων αλουμινίου με τη διαδρομή φερμουάρ
| Όνομα: | Ήλιος πεζουλιών που σκιάζει τη μηχανοποιημένη υπαίθρια οθόνη διαδρομής φερμουάρ |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
OEM Μηχανοκίνητο εξωτερικό αδιάβροχο αλουμίνιο βιοκλιματική πίσω αυλή περγκόλα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Μηχανοποιημένος αργίλιο cOem περγκολών στεγών Gazebo βιοκλιματικός Louvered
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Μηχανοποιημένοι τυφλοί Ziptrak κραμάτων αλουμινίου cOem για το θόλο περγκολών
| Όνομα: | Windproof ήλιος που σκιάζει τους τυφλούς διαδρομής φερμουάρ για το μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Awning σύστημα 202mm διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου με τον εισελκόμενο θόλο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
850gsm PVC Gazebo Outdoor Fabric Retractable Roof Pergola
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Ο ρόλος επάνω στη διαδρομή φερμουάρ κέρδους θερμότητας σκιάς τυφλώνει τη UV απόδειξη για το θόλο περγκολών
| Όνομα: | Ήλιος πεζουλιών που σκιάζει τη μηχανοποιημένη υπαίθρια οθόνη διαδρομής φερμουάρ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |


