Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
Λευκά κυλίνδρια μοιραστήρια με δείκτη ανοιχτότητας 5% και χρώμα προσαρμοσμένο
| Υλικό: | υφάσματα |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
Μηχανοποιημένη προστασία οθόνης φερμουάρ σκιών κυλίνδρων κήπων αδιάβροχη για την πισίνα
| Όνομα: | Μηχανοποιημένες σκιές Zipscreen κυλίνδρων κήπων αδιάβροχες για την πισίνα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Ο προσαρμοσμένος κύλινδρος Waterprof τυφλών διαδρομής φερμουάρ μεγέθους σκιάζει το κράμα αλουμινίου
| Όνομα: | Μηχανοποιημένες σκιές Zipscreen κυλίνδρων κήπων αδιάβροχες για την πισίνα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Βιοκλιματική μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered 10 αλουμινίου» X12» με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη στέγη Gazebo Louvered |
10» Χ 10» υπαίθρια πέργκολα αργιλίου Patio μηχανοποιημένη στέγη με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 πέργκολα αλουμινίου " × 10 " |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Περλμέτ για παράθυρα από ύφασμα για εξωτερική άνεση και λειτουργία
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
|---|---|
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Άλλες χημικές ενώσεις |
Αλουμινίου κράμα εξωτερική αυλή εξωτερικό zip track blinds ύφασμα βροχερό και αδιάβροχο
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Installation: | DIY Or Professional |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Material: | Fabric |
| Size: | Customizable |
Τελική λύση κάλυψης παραθύρων με DIY ή επαγγελματική εγκατάσταση έως και 6 M πλάτος
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
|---|---|
| Side Track: | Aluminium Alloy |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Size: | Customizable |
Αδιάβροχα μαντήλια Zip με προαιρετικό συντελεστή ανοιχτότητας 100% και μέγιστο μέγεθος 6 M πλάτος
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
12» το Χ 20» στεγανοποιεί τη μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " 12 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |


