Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] αγώνας 323 Προϊόντα.
Περγόλα ηλεκτρικού αλουμινίου με τηλεχειριστήριο για εξωτερική αυλή
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Χειρωνακτική απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Louver 3x6m υπαίθριο αλουμινίου κτήριο κήπων περγκολών αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
850gsm PVC Gazebo Outdoor Fabric Retractable Roof Pergola
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Υπαίθριος Sunshade χειρωνακτικός αδιάβροχος κήπος Gazebo 10 " × 12 " Patio περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " 10 " × 12 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
3x3m υπαίθρια αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Αλουμινένιο Pergola Louver Roof Kit Μηχανοκίνητο Αδιάβροχο Pergola Σύστημα Απομακρυσμένου Ελέγχου Κάλυψη Gazebo
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Πυροσκεπτική επιχρίστωση σε σκόνη Σκουπίσιμη οροφή Περγόλα Ανεξάρτητο προσαρμοσμένο χρώμα
| Τελεία ιστιοφόρου: | Περγκόλα από PVC |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυρόμενη οροφή |
| Σχεδιασμός: | Εγκατεστημένο στον τοίχο ή ανεξάρτητα |
Πολυδιάστατος εξωτερικός χώρος με την αναδιπλούμενη οροφή μας, την αναδιπλούμενη περγκόλα και το φως LED.
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
| Τελεία ιστιοφόρου: | Περγκόλα από PVC |
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
Προσαρμοσμένο ανασυγκρότητο περγκόλα δημιουργήστε τον τέλειο εξωτερικό χώρο σας
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Σχεδιασμός: | Εγκατεστημένο στον τοίχο ή ανεξάρτητα |
| Λειτουργία: | Με κινητήρα |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |


