Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ waterproof aluminum pergola ] αγώνας 457 Προϊόντα.
Εισελκόμενη προστασία υφάσματος PVC υψηλής έντασης περγκολών στεγών ξενοδοχείων/εστιατορίων καιρική
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Εξατομικεύσιμη PVC προστασία βροχής σκιάς στεγών περγκολών εισελκόμενη για την ιδιωτική κατοικία
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Προσαρμοσμένη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη περγκολών στεγών αυτόματη για την πισίνα
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Awning η εισελκόμενη πέργκολα στεγών PVC με το γλιστρώντας θόλο
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Προσαρμοσμένο ανασυγκρότητο περγκόλα δημιουργήστε τον τέλειο εξωτερικό χώρο σας
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Σχεδιασμός: | Εγκατεστημένο στον τοίχο ή ανεξάρτητα |
| Λειτουργία: | Με κινητήρα |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Διευθετήσιμο Louvers τοίχων κουρτινών Aeroscreen σύστημα ελέγχου ήλιων αργιλίου αρχιτεκτονικό
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο louvers τοίχων κουρτινών αργιλίου Aeroscreen αρχιτεκτονικό σύστημα ελέγχου ήλιων |
| Ντυμένος: | Επίστρωμα σκονών, επίστρωμα PVDF, επίστρωμα πολυεστέρα, Anodization, επένδυση, εκτύπωση μεταφοράς θε |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο Sunshade τυφλών κυλίνδρων αδιάβροχο ηλεκτρικό έξυπνο παράθυρο
| όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκοτεινός γκρίζος, άσπρος, ο Μαύρος που προσαρμόζεται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Έξυπνοι ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Αδιάβροχα εξωτερικά κυλίνδρια μαντηλάκια Zip Track μαντηλάκια Patio Roll Up Shade Window
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλιακή σκιά σε βεράντα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Περκόλα Καταφύγιο εστιατόριο μπαλκόνι Αδιάβροχη πλευρική οθόνη |
| Διαλέξτε χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό: | Polyester+UV επίστρωμα |
Εξωτερικά κυλίνδρια μαντήλια Αδιάβροχα Zip Track μαντήλια Πατώμα Roll Up Shade Window
| Ονομασία: | Ηλιακή σκιά σε βεράντα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Περκόλα Καταφύγιο εστιατόριο μπαλκόνι Αδιάβροχη πλευρική οθόνη |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό προϊόντος: | Polyester+UV επίστρωμα |


