Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof zip track blinds ] αγώνας 153 Προϊόντα.
Μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Χειρωνακτική απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Βιοκλιματική μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered 10 αλουμινίου» X12» με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη στέγη Gazebo Louvered |
Υπαίθρια διευθετήσιμη πέργκολα Gazebo στεγών Louvered Patio με τους τυφλούς Ziptrack σκιάς ήλιων
| Στοιχείο: | αργίλιο περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Louver χάλυβα οικοδόμησης κήπων απόδειξη αποσυνθέσεων περγκολών αργιλίου που εξωθείται
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη απόδειξη αποσυνθέσεων περγκολών αργιλίου κήπων
| Στοιχείο: | Πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συναρμολογούμενη πέργκολα αλουμινίου |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Ο κήπος σχηματίζει αψίδα τη μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αργιλίου για το προαύλιο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
3 X 4 μηχανοποιημένη εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με το φως ανεμιστήρων οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα πέργκολα |
Βιοκλιματική πέργκολα αργιλίου Buliding κήπων αδιάβροχη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός κήπος Hardtop περγκολών αργιλίου που χτίζει Gazebo
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |


