Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
Ανεξάρτητη Κινητή Περγόλα Αλουμινίου Τελική Λύση για Εξωτερικά
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Επεκτείνετε χωρίς κόπο τον υπαίθριο χώρο διαβίωσής σας με την αλουμινένια αναδιπλούμενη περγκόλα
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Σχεδιασμός κήπου Μηχανοκίνητο αλουμινένιο περγκόλα τοίχος / ανεξάρτητο
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
DIY ή Επαγγελματική εγκατάσταση Zip Track Blinds Ιδανικό για εξωτερικά οικιστικά ή εμπορικά σε σκούρο γκρι / λευκό
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Installation: | DIY Or Professional |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Material: | Fabric |
Λειτουργικά και κομψά zip track blinds σε σκούρο γκρι λευκό ή προσαρμοσμένο χρώμα
| Installation: | DIY Or Professional |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Side Track: | Aluminium Alloy |
| Product Type: | Window Covering |
| Material: | Fabric |
100% παράγοντας ανοιχτότητας Εξωτερικά zip track blinds ιδανικά για εξωτερικούς οικιστικούς ή εμπορικούς χώρους
| Colour: | Dark Grey /White/Custom Made Colour |
|---|---|
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
| Size: | Customizable |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Product Type: | Window Covering |
Σφραγίδες Zip Track DIY ή Επαγγελματική εγκατάσταση Μαύρισμα Επεξεργασίες συρρικνώσιμων παραθύρων για εμπορικά και επιχειρηματικά περιβάλλοντα
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
Εξωτερικά οικιστικά ή εμπορικά παράθυρα με κλειδαριά
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Material: | Fabric |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
Ανεμιδόστατη Ανεμιδόστατη Προσαρμοσμένη Αλουμινίου Περγόλα Πρωτότυπο Εργαλεία Για Τοπίο Γραφείου
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Προσαρμοσμένη χρωματική εξωτερική ηλεκτρική οροφή με σύγχρονα τεχνολογικά λουτρά και αδιάβροχη αλουμινένια περγόλα
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
30% παράγοντας ανοιχτότητας υφασμάτων εξωτερικών θραύστρων για σύγχρονους εξωτερικούς χώρους
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
|---|---|
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
Ζιπ Τράκ Μαξ Μέγεθος 6 M πλάτος Αδιάβροχη λειτουργία Μαύρισμα Ανασυρόμενες επεξεργασίες παραθύρων έτοιμες για αποστολή
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
|---|---|
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Υλικό: | Υφάσματα |
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |


