Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Awning κήπος περγκολών στεγών Motoried εισελκόμενος που χτίζει αδιάβροχο Patio
| Όνομα: | εισελκόμενη πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Awning περγκολών κραμάτων αργιλίου |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα πολυεστέρα 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | Awning περγκολών PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
3x3m υπαίθρια αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Περγόλα οροφής με ανωδική οξείδωση και φινίρισμα πλέγματος PVC
| Λειτουργία: | Αδιάβροχο, αδιάβροχο αλουμινένιο περγκόλα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Σχεδιασμός: | Που τοποθετείται τοίχος ή??????????? |
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυρόμενη οροφή |
Εγκαταστάθηκε στον τοίχο ή ανεξάρτητα Η επιλογή είναι δική σας
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
| Λειτουργία: | Αδιάβροχο, αδιάβροχο αλουμινένιο περγκόλα |
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυρόμενη οροφή |
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
Εξωτερικά συσσωρευτικά συστήματα στέγης συσσωρευτικά PVC περγκόλα πλευρικά τοίχοι
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | Περγόλα επικαλυμμένη με PVC |
| Υλικό ιστιοφόρου: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για ανασυρόμενη περγκόλα οροφής |
| Υφάσματα: | Πολυεστέρα 850g/τ.μ. |
Υπαίθρια εισελκόμενη στέγη Awning ντυμένη λήξη πανιών περγκολών μετάλλων υφάσματος PVC η PVC
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Υπαίθριο διαστημικό βιοκλιματικό μέταλλο Gazebo περγκολών στεγών βιλών εισελκόμενο
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Υπαίθρια εισελκόμενη στεγών περγκολών εισελκόμενη στεγών λήξη πανιών συστημάτων ντυμένη PVC
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Παγκόσμιο Έκθεση Παραστατικών Τεχνών Κέντρο ΠΕΡΓΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΧΟΛΑ
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | Επικάλυψη από PVC |
| Υλικό ιστιοφόρου: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για ανασυρόμενη περγκόλα οροφής |
| Υφάσματα: | Πολυεστέρα 850g/τ.μ. |
Προσαρμοσμένη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη περγκολών στεγών αυτόματη για την πισίνα
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |


