Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Εισελκόμενος κήπος τηλεχειρισμού Awning η δευτερεύουσα οθόνη Alunimium Gazebo με τα οδηγημένα φω'τα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εισελκόμενη σκιά Acchitectural Awning το προσαρμοσμένο μέγεθος με το διάφορο χρώμα
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Όνομα: | FCS acchitectural μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών προσόψεων εισελκόμενο awning |
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
Ταινία που καλύπτει το εισελκόμενο εμπορικό προσαρμοσμένο χρώμα συστημάτων στεγών Louvered
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Αέρα εξαερισμού εισελκόμενη Louvered στεγών εφαρμογή προσόψεων συστημάτων αρχιτεκτονική
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Συσκότισης ζέβες συνήθειας ηλεκτρικό σύστημα σκιών τυφλών κατοικημένο εμπορικό
| Όνομα: | Συσκότισης συνήθειας ηλεκτρικό σύστημα σκιών τυφλών κατοικημένο εμπορικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Έλεγχος: | Χειρωνακτικός/ηλεκτρικός/μπαταρία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Αδιάβροχη βαρέων καθηκόντων φερμουάρ UV προστασία ήλιων μεγέθους διαδρομής προσαρμοσμένη τυφλοί
| Όνομα: | Sunscreen βαρέων καθηκόντων φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Η UV συσκότιση τυφλών διαδρομής φερμουάρ επιστρώματος πολυεστέρα προσάρμοσε το Windproof εξωτερικό
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη συσκότιση φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Έξυπνοι χρησιμοποιημένοι μπαταρία τυφλοί κυλίνδρων DIY, ζέβες διπλό ύφασμα σκιάς κυλίνδρων
| Υλικό: | Διάφορος |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Τύπος τρυπανιών |
| Κάλυψη: | ΜΕ |
| Έλεγχος: | Χειρωνακτικός/ηλεκτρικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Οικοδόμησης σκιάς εξωτερικός ηλεκτρικός αρχιτεκτονικός τυφλών συνήθειας ηλεκτρικός
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη εμπορική σκιά οικοδόμησης τυφλών εξωτερική ηλεκτρική αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Έλεγχος: | Χειρωνακτικός/ηλεκτρικός/μπαταρία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |


