Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
6063 η αδιάβροχη Louver πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε εισελκόμενο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Υπαίθρια αδιάβροχη σκόνη περγκολών αργιλίου περγκολών που ντύνεται
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
12» το Χ 20» στεγανοποιεί τη μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " 12 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Αλουμινένιο Pergola Louver Roof Kit Μηχανοκίνητο Αδιάβροχο Pergola Σύστημα Απομακρυσμένου Ελέγχου Κάλυψη Gazebo
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Αδιάβροχο αλουμινένιο περγκόλα κήπου με τηλεχειριστήριο
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
Έξυπνη Περκόλα Αλουμινίου με τηλεχειρισμό και ενσωμάτωση στο σπίτι
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Προσαρμοσμένη ανασυρόμενη οροφή περγκόλα με κινητήρα για τοίχο ή ανεξάρτητη λειτουργία
| Λειτουργία: | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αδιάβροχη, αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
Εύκολη συναρμολόγηση Ανασυγκρότησης οροφής Πέργκολα από κράμα αλουμινίου με μηχανοκίνητη λειτουργία και λωρίδες φωτός LED
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυρόμενη οροφή |
Διακοσμητική ευφυής πέργκολα Gazebo στεγών 2mm 6063 Alu Patio Λούβρο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου καιρικού ανθεκτική μηχανοποιημένη Louvered
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


