Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof outdoor roller blinds ] αγώνας 167 Προϊόντα.
Ο μηχανοποιημένος υπαίθριος κύλινδρος τυφλώνει τους Windproof τυφλούς σκιάς ήλιων για Patio
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος συνήθειας: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Κύλινδρος ourdoor ChVarious χρώματος blindsoose: | Διάφοροι τυφλοί κυλίνδρων ourdoor |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη Windproof σαφής υπαίθρια κουρτίνα Ziptrack τυφλό Lowes PVC |
| Ύφος: | Windproof με το φερμουάρ |
SUNC υπαίθρια ηλεκτρική σκιά Patio ήλιων τυφλών κυλίνδρων οθόνης φερμουάρ τυφλών μαύρη
| Όνομα: | υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Περίπτωση: | Τα επιχειρησιακά δώρα, στρατοπέδευση, ταξίδι, κόμμα, βαθμολόγηση, παρουσιάζουν |
| Υλικό υφάσματος: | PVC+polyester, PVC+fiberglass |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Ηλεκτρικά Σφραγιστικά Κλειδιά Πλατεία Ρολ Άπ Σκιά Παράθυρο Ρολ Κλειδιά
| Ονομασία: | Ηλιακή σκιά σε βεράντα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Περκόλα Καταφύγιο εστιατόριο μπαλκόνι Αδιάβροχη πλευρική οθόνη |
| Χρώμα: | Ποικίλα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Polyester+UV επίστρωμα |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Σφραγισμένα Κλειδιά Πλατεία Ρολ Πάνω Σκιώδη Παράθυρα Κλειδιά Ρολ
| Ονομασία: | Ηλιακή σκιά σε βεράντα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Περκόλα Καταφύγιο εστιατόριο μπαλκόνι Αδιάβροχη πλευρική οθόνη |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Polyester+UV επίστρωμα |
Παραθύρων μηχανοποιημένος τυφλοί κύλινδρος τυφλό Eco κυλίνδρων διακοσμήσεων αδιάβροχος - φιλικό
| Όνομα: | Χειρωνακτικός κύλινδρος τυφλός |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Αρχή εργασίας: | Χειρωνακτικός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Suncreen, pervious στο φως |
RGB μηχανοποιημένη φως πέργκολα Gazebo αργιλίου με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων Zipscreen
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος Modorn: | RGB ελαφρύ σχέδιο |
RGB ελαφριά 12 πέργκολα αργιλίου» Χ 20» μηχανοποιημένη με τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrak
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " “προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Υπαίθρια κυλίνδρων PVC φίμπεργκλας τυφλών διαδρομή φερμουάρ τηλεχειρισμού άσπρη μαύρη
| Όνομα: | Χειρωνακτικός εξωτερικός βαρέων καθηκόντων υπαίθριος κύλινδρος απόδειξης αέρα τυφλών διαδρομής φερμο |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Windproof μηχανοποιημένοι Louvered αργιλίου τυφλοί κυλίνδρων κήπων περγκολών υπαίθριοι
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Μηχανοποιημένο αργιλίου υπαίθριο περγκολών Bioclimatica σχέδιο σπιτιών σκιάς αδιάβροχο
| Στοιχείο προϊόντων: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο γέρυ, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |


