Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof outdoor roller blinds ] αγώνας 167 Προϊόντα.
Εισελκόμενος κήπος τηλεχειρισμού Awning η δευτερεύουσα οθόνη Alunimium Gazebo με τα οδηγημένα φω'τα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εισελκόμενη Awning προσαρμοσμένη πέργκολα οθόνης αλουμινίου με τα οδηγημένα φω'τα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Ανοδικό αυτόματο αδιάβροχο PVC περγκολών στεγών οξείδωσης εισελκόμενο ανθεκτικό
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Οδηγήσεων αδιάβροχο κράμα αργιλίου Gazebo τηλεχειρισμού περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Οδηγήσεων αδιάβροχο gazebo τηλεχειρισμού περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
πέργκολα αργιλίου Louvered επιστρώματος σκονών 260mm αδιάβροχη
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Το αργίλιο διευθετήσιμο η ελεύθερη δομή συναρμολογήσεων σχεδίου συστημάτων περγκολών |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Ανοδική οξείδωση 260mm Louvered πέργκολα αργιλίου λεπίδων
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα: | Το αργίλιο διευθετήσιμο περγκολών ελεύθερη στάση σχεδίου συστημάτων η ελεύθερη |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
Εισελκόμενη σκιά Acchitectural Awning το προσαρμοσμένο μέγεθος με το διάφορο χρώμα
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Όνομα: | FCS acchitectural μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών προσόψεων εισελκόμενο awning |
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |


