Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
Εξωθημένος κήπος που χτίζει την αδιάβροχη πέργκολα που συγκεντρώνεται εύκολα
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Τροφοδοτημένο επίστρωμα απόδειξης PVDF τρωκτικών περγκολών Louvered βροχής προστασία
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Υπαίθριο Louvered SGS απόδειξης αποσυνθέσεων περγκολών διευθετήσιμου Hardtop
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Louver Gazebo υπαίθρια χειρωνακτική πέργκολα αργιλίου περγκολών αργιλίου Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός κήπος Hardtop περγκολών αργιλίου που χτίζει Gazebo
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
3x3m υπαίθρια αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
10 " × 13 " υπαίθριος κήπος Patio Gazebo γεφυρών περγκολών Louvered αργιλίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζα, προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος: | 10 " × 13 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Προσαρμοσμένη Περκόλα Χρώμα Αλουμίνιο Ανασυρόμενο Περκόλα σε 3x3m Μέγεθος
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα για κήπο και πισίνα
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
5x3m Αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα για εξωτερική πισίνα
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |


