Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
Ρυθμίσιμη οροφή με θόλωμα Αλουμινίου 6063 T5
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο, γκρίζο, καφέ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέγεθος προϊόντος: | 5X3m, 3X4m, 4X4m; Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
Διευθετήσιμα FT περγκολών 10 X 13 αργιλίου Hardtop αδιάβροχων Louvered για το ναυπηγείο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Υδροστεγή Αλεξανδρείο Αλεξανδρείο Ανασυρόμενο Πέργκολα για Κήπο και Χώρο πισίνας
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Έξυπνα κατασκευασμένη μηχανοκίνητη αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα για σύγχρονους υπαίθριους χώρους διαβίωσης
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Ηλεκτρικό αδιάβροχο κυλίνδριο καταφύγιο έξυπνο ανθεκτικό στα κουνούπια αδιάβροχο βίλα ηλιακή κουρτίνα
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
Προσαρμόσιμα πελμήματα παραθύρων για εξωτερικούς και εμπορικούς σκοπούς
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Colour: | Dark Grey /White/Custom Made Colour |
| Material: | Fabric |
Σκοτεινά γκρι φώτα με κλειδαριά. Τέλειος συνδυασμός στυλ και λειτουργίας.
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Τύπος Προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
| Υλικό: | Ύφασμα |
Επεξεργασμένα έγχρωμα ελαστικά παράθυρα για εξωτερικές ή οικιακές εφαρμογές
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Σύνθεση αλουμινίου |
| Υλικό: | υφάσματα |
Προσαρμόσιμες πετσέτες παραθύρου αποκλεισμού με συντελεστή ανοίγματος 5% και προαιρετική σχεδίαση
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
| Υλικό: | Υφάσματα |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
Περλμέτ για παράθυρα από ύφασμα για εξωτερική άνεση και λειτουργία
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
|---|---|
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Άλλες χημικές ενώσεις |


