Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized pergola roof ] αγώνας 347 Προϊόντα.
Πανί PVC Awning η εισελκόμενη Sunshade αργιλίου περγκολών στεγών πέργκολα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Οδηγημένος ελαφρύς εισελκόμενος Awning καιρός στεγών ανθεκτικός με τις σκιές κυλίνδρων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εισελκόμενη προστασία ήλιων περγκολών στεγών κραμάτων αργιλίου κήπων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Κατοικημένη πέργκολα Louvered αλουμινίου υφάσματος PVC για το μπαλκόνι εστιατορίων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Sunshade πανιών PVC εισελκόμενος Awning καιρός περγκολών ανθεκτικός
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Sunshade προστασίας βροχής ήλιων εισελκόμενη Awning υπαίθρια πέργκολα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αρχιτεκτονικό σύστημα στεγών φεγγιτών σκιάς έντασης FCS
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Πτυσσόμενο σύστημα στεγών φεγγιτών συσκότισης έντασης λεωφόρων PTFE
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Ταινία που καλύπτει το εισελκόμενο εμπορικό προσαρμοσμένο χρώμα συστημάτων στεγών Louvered
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Έξυπνος Κήπος Ηλιακό Δωμάτιο Αλουμινίου Συνθετικό Ηλιακή Παραλία Αναψυχή και ψυχαγωγία Περγόλα
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |


