Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized pergola roof ] αγώνας 347 Προϊόντα.
Επί παραγγελία FCS εισελκόμενο Awning ύφασμα φίμπεργκλας συστημάτων ελέγχου μηχανών μακρινό
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Το γυαλί κτίζει τα αυτόματα Awnings σκιάς μηχανών υφάσματα φίμπεργκλας μεγάλων περιοχών διάφορα
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένος FTS έντασης σκιάς τηλεχειρισμός μηχανών συστημάτων διπλός κατοικημένος
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Αρχιτεκτονικό ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης θερμότητας μηχανών φεγγιτών συστημάτων σκιάς έντασης
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας, αντίσταση θερμότητας |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
Εξωτερικά συστήματα σκιάς ήλιων του ανώτατου Λούβρου μηχανοποιημένος έκταση έλεγχος λεπίδων 1000 - 6000mm
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
Louvers ήλιων κάλυψης προσόψεων οικοδόμησης συστήματα, Louvers ήλιων αλουμινίου που μηχανοποιούνται
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
| Όνομα: | Χτίζοντας louver ήλιων αργιλίου κάλυψης προσόψεων ελεύθερο σχέδιο συστημάτων |
Υπαίθρια αδιάβροχη εισελκόμενη σκιάς Awning πέργκολα Pation οθόνης αλουμινίου δευτερεύουσα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχη εισελκόμενη Awning πέργκολα οθόνης προστασίας βροχής ήλιων με το ύφασμα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εισελκόμενη Awning προσαρμοσμένη πέργκολα οθόνης αλουμινίου με τα οδηγημένα φω'τα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Βιοκλιματικό εισελκόμενο Awning μετάλλων μεγέθους συνήθειας για τους εμπορικούς τόπους συναντήσεως
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |


