Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized pergola roof ] αγώνας 347 Προϊόντα.
Σύγχρονη Αδιάβροχη Εξωτερική Αλουμινένια Περγόλα με κινητήρα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 ; 4x3 ; 4x6 |
| Στυλ: | μηχανοποιημένος η πέργκολα |
Βιοκλιματικό υπαίθριο μηχανοποιημένο αργίλιο αδιάβροχα Awning 4 X 4m περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
RGB Light Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου 4X6m Με Περσίδες Κολλιών
| Είδος: | πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X6m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Σύγχρονη Μηχανοκίνητη Πέργκολα αλουμινίου |
3X4 Garden Aluminium Pergola Outdoor Motorized Louver Blades with Zip Screen
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
5m X 3m υπαίθριος μηχανοποιημένος αδιάβροχος κήπος Gazebo κάλυψης στεγών Patio περγκολών αργιλίου
| Στοιχείο: | η πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
Κιτ οροφής πέργκολας με μηχανοκίνητο αλουμίνιο Αδιάβροχη οροφή με κιόσκι
| Στοιχείο προϊόντων: | patio περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
Προσαρμοσμένη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη περγκολών στεγών αυτόματη για την πισίνα
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Αδιάβροχη Gazebo στέγη περγκολών PVC στεγών περγκολών μετακινούμενη με τα οδηγημένα φω'τα
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Σύγχρονη κινητοποιημένη περγκόλα αλουμινίου ανεξάρτητη εγκατάσταση ρυθμιζόμενη οροφή
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |


