Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized pergola roof ] αγώνας 347 Προϊόντα.
Αξεσουάρ IP67 Patio Outdoor Ρυθμιζόμενα κιτ πέργκολας από αλουμίνιο
| Είδος: | αξεσουάρ αλουμινίου πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα οροφής με περσίδες |
Κτίριο Κήπου Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Αδιάβροχη Με Περσίδες 4Χ4μ
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μοντέρνα Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου με Πέργκολα |
Γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου στεγών Louvred με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζα πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Windproof εισελκόμενη Louver αργιλίου πέργκολα Patio περγκολών υπαίθρια χειρωνακτική
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Μηχανοκίνητο κράμα αλουμινίου 6063 Περγκόλα με IP67 δοκιμαστικές λεπίδες
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Υπαίθριο 3x4m μηχανοποιημένο Louvered αργιλίου Awning Pergolaproof περγκολών άσπρο αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Μηχανοποιημένη αργίλιο πέργκολα αδιάβροχα Awning 4 X 6mm Louvered
| Στοιχείο: | πέργκολα κήπων |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
Windproof μηχανοποιημένοι Louvered αργιλίου τυφλοί κυλίνδρων κήπων περγκολών υπαίθριοι
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου κήπων κτήριο με Louver τυφλών Ziptrack
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πέργκολα αργιλίου παραγωγής βροχής |
| Εμπορικός αγοραστής: | Εστιατόρια, ξενοδοχεία, ψιλικατζίδικο και Manufactory |
Αδιάβροχη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη PVC, αυτόματη στέγη περγκολών που μηχανοποιείται
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |


