Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
Περσίδες εξωτερικού χώρου παραθύρου αδιάβροχο αίθριο εξωτερική πέργκολα μηχανοκίνητες περσίδες με φερμουάρ
| Ονομα: | ρολά εξωτερικού χώρου μηχανοκίνητα στόρια με φερμουάρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, πέργκολα, παράθυρο |
| Υλικό: | Ύφασμα, Ύφασμα Semi-blackout |
Ο μηχανοποιημένος εξωτερικός κύλινδρος σκιάζει το UV Sunshade απόδειξης σύστημα με την πέργκολα Gazebo αλουμινίου
| Όνομα: | Ανθεκτικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων αέρα αργιλίου με την πέργκολα Gazebo |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Sunshade προσόψεων αδιάβροχη προστασία αέρα τυφλών διαδρομής φερμουάρ
| Όνομα: | Ηλεκτρικοί έξυπνοι τυφλοί, μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων σκιάς |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Πλεκτό παράθυρο ηλεκτρικό Patio τυφλών κυλίνδρων υφάσματος υπαίθριο Windproof
| όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκοτεινός γκρίζος, άσπρος, ο Μαύρος που προσαρμόζεται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Έξυπνοι ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Η προσαρμοσμένη μηχανοποιημένη διαδρομή φερμουάρ τυφλώνει τους Windproof αδιάβροχους τυφλούς κυλίνδρων οθόνης φερμουάρ
| Όνομα: | Τυφλοί διαδρομής φερμουάρ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκολών, υπαίθριο |
| Χρώμα προϊόντων: | Άσπρος, μπεζ, γκρίζος, λινό, καφετί, μαύρο κ.λπ. |
| Μέγεθος παραγωγής: | Προσαρμοσμένος |
| Υφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
RGB ελαφριά 12 πέργκολα αργιλίου» Χ 20» μηχανοποιημένη με τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrak
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " “προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
12» Χ 10» μηχανοποιημένο αργιλίου RGB φως υποδοχών περγκολών αδιάβροχο για τη διακόσμηση κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |
γκρίζο μηχανοποιημένο κτήριο κήπων περγκολών αργιλίου 3X5 4x4 με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered αργιλίου με διευθετήσιμα 13 FT στεγών 12 X 10 X
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 12 " 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |
Μαύρα μηχανοκίνητα ρολά εξωτερικού χώρου περσίδες Sun Shade Patio Αδιάβροχα Pvc Screen Zip Blinds
| Όνομα: | μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Μαύρος Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Περίπτωση: | Εσωτερικός και υπαίθριος |
| Υλικό υφάσματος: | PVC+polyester, PVC+fiberglass |


