Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
Προσαρμοσμένη συσκότιση φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων gazabo τυφλών windproof εξωτερική
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη συσκότιση φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων gazabo τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Χειρωνακτική φερμουάρ εύκολη λειτουργία καλυμμάτων παραθύρων κέρδους θερμότητας σκιάς τυφλών διαδρομής υπαίθρια
| Όνομα: | Η χειρωνακτική εξωτερική βαρέων καθηκόντων διαδρομή φερμουάρ τυφλώνει τη windproof υπαίθρια σκιά κυλ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Ενσωματωμένες Windproof κυλίνδρων τυφλών σκιές κυλίνδρων προσόψεων μηχανοποιημένες Sunshade
| Όνομα: | Υπαίθριοι μηχανοποιημένοι αδιάβροχοι Windproof τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Sunscreen βαρέων καθηκόντων προσαρμοσμένο σκιές μέγεθος κυλίνδρων Ziptrak τυφλό, εξωτερικό
| Όνομα: | Sunscreen βαρέων καθηκόντων φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Αδιάβροχοι προσαρμοσμένοι τυφλοί Ziptrak, υπαίθριοι τυφλοί διαδρομής φερμουάρ Windproof
| Όνομα: | Sunscreen βαρέων καθηκόντων φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Η UV συσκότιση τυφλών διαδρομής φερμουάρ επιστρώματος πολυεστέρα προσάρμοσε το Windproof εξωτερικό
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη συσκότιση φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Ο κήπος σχηματίζει αψίδα τη μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αργιλίου για το προαύλιο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη αλουμίνιο πέργκολα Louvered με το οδηγημένο φως
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Διευθετήσιμος αδιάβροχος περγκολών αλουμινίου Louvered μηχανοποιημένος στέγη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Η αρχιτεκτονική πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε τη σύγχρονη πέργκολα Patio
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


