Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
Αδιάβροχο χειρωνακτικό μηχανοποιημένο εξωθημένο πέργκολα αργίλιο Gazebo κήπων
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός Louvered κήπος Gazebo 4x4m αλουμινίου περγκολών υπαίθριος
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό περγκολών: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered σκιάς ήλιων |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Υπαίθριο Louvered SGS απόδειξης αποσυνθέσεων περγκολών διευθετήσιμου Hardtop
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Louver Gazebo υπαίθρια χειρωνακτική πέργκολα αργιλίου περγκολών αργιλίου Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
10 " × 13 " υπαίθριος κήπος Patio Gazebo γεφυρών περγκολών Louvered αργιλίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζα, προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος: | 10 " × 13 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Ανεξάρτητος κινητήρας αλουμινίου περγκόλα 3x6m για χώρους γραφείων
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Πισίνα κολύμβησης και κήπος με κινητήρα αλουμινίου περγκόλα με προσαρμοσμένο μέγεθος
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Υπαίθριος Sunshade χειρωνακτικός αδιάβροχος κήπος Gazebo 10 " × 12 " Patio περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " 10 " × 12 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
4 X 4m χειρωνακτικό αλουμίνιο περγκολών Louvered αδιάβροχο για το υπαίθριο κτήριο κήπων
| Όνομα περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολος να συγκεντρώσει και να εγκαταστήσει |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, πέργκολα αργιλίου 6*3M |
Στεγανοποιήστε τη μηχανοποιημένη πέργκολα στεγών του Λούβρου συστημάτων περγκολών για τη δυνατή βροχή
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


