Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
Υπαίθρια αδιάβροχη εισελκόμενη σκιάς Awning πέργκολα Pation οθόνης αλουμινίου δευτερεύουσα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Το εισελκόμενο Awning δευτερεύον αλουμίνιο οθόνης υφάσματος PVC προσάρμοσε υπαίθριο Sunshade Gazabo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Ανθεκτικά Υφασμάτινα Συστήματα Σκίασης Παραθύρων Blackout, Αναδιπλούμενα για Μείωση Θορύβου και Ιδιωτικότητα
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Υλικό: | Υφασμα |
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Κράμα αργιλίου |
Διευθετήσιμα FT περγκολών 10 X 13 αργιλίου Hardtop αδιάβροχων Louvered για το ναυπηγείο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
12" X 12" Αλουμινίου Πέργκολα Με Αλουμινίου Σύνθετο 6063 Λουβέρες Λεπίδες Και Σύστημα Αποχέτευσης
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου " × 12 " |
| Στυλ: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με κράμα αλουμινίου 6063 και δοκιμαστικό κινητήρα IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Λεπίδα 260mm ελεύθερο αργίλιο τυφλών Witn σχεδίου συστημάτων περγκολών Louvered διευθετήσιμο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Αργιλίου διευθετήσιμοι στεγών περγκολών τυφλοί σχεδίου συστημάτων ελεύθεροι witn |
| Λεπίδα: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
Το αδιάβροχο περίπτερο περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο μηχανοποίησε το μακρινό σύστημα ελέγχου
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα: | Το αδιάβροχο περίπτερο περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο μηχανοποίησε το μακρινό σύστημα ελέγχου |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Αδιάβροχη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη PVC, αυτόματη στέγη περγκολών που μηχανοποιείται
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Προσαρμοσμένη χρώματος Louvered ανοδική οξείδωση κάλυψης πεζουλιών περγκολών υπαίθρια
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Λεπίδα: | 260mm |


