Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
Εξωτερικά Zip Track Blinds Πολυδιάστατη κάλυψη παραθύρων για εξωτερικούς οικιστικούς ή εμπορικούς χώρους
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
| Υλικό: | Υφάσματα |
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
Αδιάβροχη λειτουργία Εξωτερικά zip track blinds μέγιστο μέγεθος 6 M ύψος για οποιοδήποτε χώρο
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | DIY ή επαγγελματίας |
| Κατάλληλος: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
| Υλικό: | Υφασμα |
Αλεξίπυροι φερμουάρ τυφλοί κυλίνδρων διαδρομής ηλεκτρικοί μηχανοποιημένοι για το εστιατόριο
| Όνομα: | Windproof ήλιος που σκιάζει τους τυφλούς διαδρομής φερμουάρ για το μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
UV επίστρωμα τυφλών διαδρομής εστιατορίων Windproof μηχανοποιημένο κύλινδρος
| Όνομα: | Windproof ήλιος που σκιάζει τους τυφλούς διαδρομής φερμουάρ για το μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Μηχανοποιημένοι τυφλοί Ziptrak κραμάτων αλουμινίου cOem για το θόλο περγκολών
| Όνομα: | Windproof ήλιος που σκιάζει τους τυφλούς διαδρομής φερμουάρ για το μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Εξωτερική μηχανική αλουμινένια περγκόλα κήπου με SS 304 και τηλεχειριστήριο
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα Gazebo αργιλίου με τη RGB ελαφριά συρόμενη πόρτα γυαλιού
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Εξωτερική κινητοποιημένη αλουμινένια περγκόλα με προσαρμοσμένο πλαίσιο και σ.σ. 304 αλουμινένιο στρογγυλό ραβδί
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Η υπαίθρια διαδρομή φερμουάρ τυφλώνει το βαρέων καθηκόντων υπαίθριο προσαρμοσμένο κύλινδρος μέγεθος απόδειξης αέρα
| Όνομα: | Μηχανοποιημένος εξωτερικός βαρέων καθηκόντων υπαίθριος κύλινδρος απόδειξης αέρα τυφλών διαδρομής φερ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
RGB μηχανοποιημένη φως πέργκολα Gazebo αργιλίου με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων Zipscreen
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος Modorn: | RGB ελαφρύ σχέδιο |


