Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor office space motorized aluminum pergola ] αγώνας 182 Προϊόντα.
Στυλάτο και λειτουργικό υπαίθριο χώρο με 5x3m αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Αλουμινένιο ανασυρόμενο περγκόλα προϊόν αλλαγής παιχνιδιού για το σχεδιασμό κήπου προϊόν προϊόν Αλουμινένιο περγκόλα
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
Ανερόστεγη Ανεμοστεγή Αλουμινίου Περγκόλα για τοποθέτηση στον τοίχο Αλουμινίου Ανασυρόμενη Περγκόλα
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα για κήπο και πισίνα
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
4x4m διευθετήσιμο χειρωνακτικό Louvered αλουμίνιο Gazebo στεγών περγκολών αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Εύκολη συναρμολόγηση Ανασυγκρότησης οροφής Πέργκολα από κράμα αλουμινίου με μηχανοκίνητη λειτουργία και λωρίδες φωτός LED
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυρόμενη οροφή |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο Sunshade τυφλών κυλίνδρων αδιάβροχο ηλεκτρικό έξυπνο παράθυρο
| όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκοτεινός γκρίζος, άσπρος, ο Μαύρος που προσαρμόζεται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Έξυπνοι ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Sunshade αδιάβροχοι υπαίθριοι κυλίνδρων τυφλοί διαδρομής φερμουάρ τυφλών έξυπνοι μηχανοποιημένοι
| Λέξη κλειδί: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκοτεινός γκρίζος, άσπρος, ο Μαύρος που προσαρμόζεται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με κράμα αλουμινίου 6063 και δοκιμαστικό κινητήρα IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Louvers ήλιων αλουμινίου μορφής αεροτομών αρχιτεκτονική πρόσοψη συστημάτων τοίχων μηχανών εξωτερική
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
| Όνομα: | Αλουμινίου ήλιων εραστών αρχιτεκτονική πρόσοψη συστημάτων τοίχων μηχανών εξωτερική |


