Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor office space motorized aluminum pergola ] αγώνας 182 Προϊόντα.
Εξωτερικά συστήματα σκιάς ήλιων του ανώτατου Λούβρου μηχανοποιημένος έκταση έλεγχος λεπίδων 1000 - 6000mm
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
Louvers ήλιων κάλυψης προσόψεων οικοδόμησης συστήματα, Louvers ήλιων αλουμινίου που μηχανοποιούνται
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
| Όνομα: | Χτίζοντας louver ήλιων αργιλίου κάλυψης προσόψεων ελεύθερο σχέδιο συστημάτων |
Το εισελκόμενο Awning δευτερεύον αλουμίνιο οθόνης υφάσματος PVC προσάρμοσε υπαίθριο Sunshade Gazabo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Κάθετη εισελκόμενη στέγη του Λούβρου αργιλίου αεροτομών, διευθετήσιμη στέγη του Λούβρου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Όνομα: | Έλεγχος φωτισμού πρόσοψης κτιρίου με πτυσσόμενο σύστημα οροφής με περσίδες αλουμινίου Aerofoil |
| Σχέδιο: | ελεύθερος |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
Μεγάλης κλίμακας προγράμματος κατασκευής αργιλίου διακόσμηση Aeroscreen συστημάτων στεγών Louvered κραμάτων εισελκόμενη
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Όνομα: | Το κράμα αργιλίου Aeroscreen εισελκόμενο η αρχιτεκτονική εφαρμογή προσόψεων συστημάτων στεγών |
PVDF που ντύνει το λειτουργικό κατοικημένο κοινό κραμάτων αργιλίου συστημάτων στεγών του Λούβρου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
| Ντυμένος: | Επίστρωμα σκονών, επίστρωμα PVDF, επίστρωμα πολυεστέρα, Anodization, επένδυση, εκτύπωση μεταφοράς θε |
Εισελκόμενα συστήματα στεγών Louvered αργιλίου αεροτομών που χτίζουν τον ελαφρύ έλεγχο προσόψεων
| Όνομα: | Το αργίλιο αεροτομών εισελκόμενο ο ελαφρύς έλεγχος προσόψεων οικοδόμησης συστημάτων στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Το σύστημα στεγών Louvered Patio κραμάτων αργιλίου πάχος 1,0 - 3.0mm κάθετο/οριζόντιο εγκαθιστά
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Όνομα: | Το κράμα αργιλίου Aeroscreen εισελκόμενο η αρχιτεκτονική εφαρμογή προσόψεων συστημάτων στεγών |
Προσαρμοσμένο μέγεθος εργαλεία κηπουρικής αλουμινίου τέλεια για τις απαιτήσεις του κήπου
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


