Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ waterproof zip track screen blinds ] αγώνας 287 Προϊόντα.
Κήπος 5x3 Μηχανοκίνητο Αλουμίνιο Περγκόλα Βιοκλίμα εξωτερική αυλή China Manufacturer
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Περγόλα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | 3x4· 4x4· 5x3· αλουμινένιο περγκόλα |
| Στυλ: | Σύγχρονη κινητοποιημένη ανασυρόμενη περγκόλα |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με κράμα αλουμινίου 6063 και δοκιμαστικό κινητήρα IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με σύστημα αποστράγγισης από κράμα αλουμινίου 6063 και δοκιμή IP 67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Εξωτερική μοντέρνα αλουμινίου κινητήρα Louvre οροφή ήλιο βιοκλιματική περγκόλα για κήπο και πισίνα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Σύγχρονη εξωτερική κινητοποιημένη ανασυρόμενη περγκόλα στέγης με δοκιμή ip67 και προσαρμοσμένο πλαίσιο αλουμινίου
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Σύγχρονο προσαρμοσμένο σύστημα αποστράγγισης SS Grade 304 Αλουμινίου 6063 Ανασυρόμενη οροφή Περγόλα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Εξωτερική εξατομικευμένη περγκόλα με κινητήρα με κράμα αλουμινίου 6063 και δοκιμή IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
4x4 μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με Louvers Patio πλευρών την πέργκολα κήπων
| Στοιχείο: | η πέργκολα με η στέγη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | πέργκολα με τις πλευρές |
Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου Με Πλαϊνά Μαύρη Πέργκολα Ροφής Γκαρσονιέρας
| Στοιχείο: | η πέργκολα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | ο Μαύρος περγκολών |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | η πέργκολα |
Ρυθμίσιμη οροφή με θόλωμα Αλουμινίου 6063 T5
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο, γκρίζο, καφέ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέγεθος προϊόντος: | 5X3m, 3X4m, 4X4m; Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |


