Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ waterproof zip track screen blinds ] αγώνας 287 Προϊόντα.
Εναρμόνιση έξυπνου σπιτιού Αλουμινίου Περγόλα Στρογγυλή ράβδο για τηλεχειριζόμενη πισίνα και κήπο
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο γκρι μαύρο αλουμίνιο περγκόλα για εξωτερικό σχεδιασμό κήπου
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
SUNC 3x3m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών υπαίθρια Windproof
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Wall-mounted πέργκολες αλουμινίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολες αλουμινίου |
| Διάστημα δωματίων: | Κτήριο κήπων, υπαίθριο |
4x4m 4x3m μαύρος Wall-mounted υπαίθριος κήπος περγκολών Louvered αλουμινίου χειρωνακτικός που χτίζει Gazebo
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
4x4m 4x3m 3x3m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτικό Louvered περγκολών κτήριο κήπων Gery υπαίθριο
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | gery χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 το Μ, 4*3 Μ, εγχειρίδιο 3*3 Μ η πέργκολα |
Συνήθεια 4x4m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτικό Louvered κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, πέργκολα αργιλίου 6*3M |
Υπαίθριο χειρωνακτικό Sunshade Patio περγκολών Louvered με τη διευθετήσιμη πέργκολα Hardtop
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |


