Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Προσαρμοσμένη μηχανική αλουμινένια περγκόλα με ολοκλήρωση έξυπνου σπιτιού και τοποθέτηση στον τοίχο
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
|---|---|
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Ανερόστεγη κινητήρα αλουμινίου περγκόλα για τοποθέτηση στον τοίχο σε πισίνα και κήπο
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Πέργκολα Αλουμινίου Μηχανοκίνητη Εξατομικευμένη για Τοίχο Κήπου
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Προσαρμοσμένο Μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
Πέργκολα αλουμινίου για επιτοίχια εγκατάσταση σε εξωτερικούς χώρους
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αλουμινένιο περγκόλα με κινητήρα για τοίχο / ανεξάρτητη εγκατάσταση στο σχεδιασμό κήπου
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
SUNC Αλουμινίου Pergola για το χώρο γραφείων στο σχεδιασμό κήπου
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Προσαρμοσμένου Μεγέθους με Τηλεχειριστήριο και Ενσωμάτωση Smart Home για Αδιάβροχη και Αντιανεμική Λειτουργία
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Απόλυτη Λύση για Εξωτερικούς Χώρους σε Γραφεία Πέργκολα Αλουμινίου
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
Ανεξάρτητος κινητήρας αλουμινίου περγκόλα 3x6m για χώρους γραφείων
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Πισίνα κολύμβησης και κήπος με κινητήρα αλουμινίου περγκόλα με προσαρμοσμένο μέγεθος
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |


