Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Windproof μηχανοποιημένοι Louvered αργιλίου τυφλοί κυλίνδρων κήπων περγκολών υπαίθριοι
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Χειρωνακτική απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Louver 3x6m υπαίθριο αλουμινίου κτήριο κήπων περγκολών αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα Gazebo αργιλίου με τη RGB ελαφριά συρόμενη πόρτα γυαλιού
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Αξεσουάρ Garden Motorized Pergola Aluminium Outdoor Patio Louvres
| Είδος: | αξεσουάρ πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Αλουμινίου συναρμολόγημα κινητήρα ανασυγκρότησης λαούβρας περγκόλα που ανοίγει και κλείνει
| Άρθρο: | εξωτερικές περγκόλες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |
Προσαρμοσμένη χρώματος Louvered ανοδική οξείδωση κάλυψης πεζουλιών περγκολών υπαίθρια
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Λεπίδα: | 260mm |
Αδιάβροχη Louver στεγών συστημάτων εξαρτήσεων υπαίθρια Gazebo πέργκολα αλουμινίου κήπων βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου καιρικού ανθεκτική μηχανοποιημένη Louvered
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
10 της X12 μηχανοποιημένη FT αργιλίου εισελκόμενη πέργκολα Louvered περγκολών υπαίθρια βιοκλιματική
| στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένο Louver |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |


