Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Υπαίθριος εισελκόμενος κήπος περγκολών αργιλίου Louvered που χτίζει τη χειρωνακτική πέργκολα
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο διευθετήσιμο εισελκόμενο Louver περγκολών αργιλίου με την οθόνη φερμουάρ
| στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη Louver αλουμινίου πέργκολα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
Κτίριο Κήπου Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Αδιάβροχη Με Περσίδες 4Χ4μ
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μοντέρνα Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου με Πέργκολα |
Μηχανοποιημένη Gazebo πέργκολα 10» Χ 13» αργιλίου για τον υπαίθριο κήπο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
10» Χ 10» υπαίθρια πέργκολα αργιλίου Patio μηχανοποιημένη στέγη με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 πέργκολα αλουμινίου " × 10 " |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
10 της» X12» μηχανοποιημένη αργιλίου πέργκολα Patio Louvered περγκολών υπαίθρια
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 |
| χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου " × 12 " |
| Στυλ: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Αλουμινένιο περγκόλα με κινητήρα τέλειος συνδυασμός στυλ και λειτουργίας για εξωτερικούς χώρους
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Περγόλα Αλουμινίου Η απόλυτη λύση σχεδιασμού κήπου με κινητήρα Περγόλα Αλουμινίου
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
RGB Light Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου 4X6m Με Περσίδες Κολλιών
| Είδος: | πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X6m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Σύγχρονη Μηχανοκίνητη Πέργκολα αλουμινίου |
4X6m 3x5m Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου αδιάβροχη για κτήριο κήπου εξωτερικού χώρου
| Είδος: | πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; Προσαρμοσμένο |
| Στυλ: | Σύγχρονη Μηχανοκίνητη Πέργκολα αλουμινίου |


