Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου 3X3 3x4 3x5 με τους γκρίζους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Ο κήπος σχηματίζει αψίδα τη μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αργιλίου για το προαύλιο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Υπαίθρια σύγχρονη σκόνη περγκολών αργιλίου στεγών Louvered που ντύνεται
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Η αρχιτεκτονική πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε τη σύγχρονη πέργκολα Patio
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
6063 η αδιάβροχη Louver πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε εισελκόμενο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Υπαίθρια αδιάβροχη σκόνη περγκολών αργιλίου περγκολών που ντύνεται
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Βιοκλιματική πέργκολα αργιλίου Buliding κήπων αδιάβροχη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
Εύκολα συγκεντρωμένη αδιάβροχη πέργκολα αργιλίου με την ακτίνα 6063
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
Διευθετήσιμα FT περγκολών 10 X 13 αργιλίου Hardtop αδιάβροχων Louvered για το ναυπηγείο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Ηλεκτρικό Πανεπιστήμιο από κράμα αλουμινίου εγκατεστημένο στην οροφή της αυλής βίλας βεράντα αλουμινίου περγκόλα λαούβερ
| προϊόν: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |


