Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof zip track blinds ] αγώνας 153 Προϊόντα.
Η αρχιτεκτονική πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε τη σύγχρονη πέργκολα Patio
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Ο cOem μηχανοποίησε την αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
IP67 ανθρακιτικές αλουμινίου πέργκολες κήπων οξείδωσης περγκολών ανοδικές
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
6063 η αδιάβροχη Louver πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε εισελκόμενο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Υπαίθρια αδιάβροχη σκόνη περγκολών αργιλίου περγκολών που ντύνεται
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Hardtop μηχανοποιημένο Louver αργιλίου κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο με το φως των οδηγήσεων
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λεπτομέρειες Materiall στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
SUNC 6x3m χειρωνακτική Louvered περγκολών υπαίθρια αλουμινίου προστασία ήλιων Gazebo Windproof
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη χειρωνακτική Louvered πέργκολα Winproof |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | σκίαση |
4x4m 4x3m 3x3m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτικό Louvered περγκολών κτήριο κήπων Gery υπαίθριο
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | gery χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 το Μ, 4*3 Μ, εγχειρίδιο 3*3 Μ η πέργκολα |
SUNC 3x3m άσπρος Wall-mounted υπαίθριος Windproof αδιάβροχος περγκολών Louvered αλουμινίου χειρωνακτικός
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος: | 3*3M, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός Louvered κήπος Gazebo 4x4m αλουμινίου περγκολών υπαίθριος
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό περγκολών: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered σκιάς ήλιων |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |


