Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Εύκολη συναρμολόγηση Ανασυρόμενη οροφή Περγκόλα Προστιθέμενα χαρακτηριστικά Φωτεινές λωρίδες LED Εγκατάσταση στον τοίχο
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | Εγκατεστημένο στον τοίχο ή ανεξάρτητα |
| Λειτουργία: | Αδιάβροχο, αδιάβροχο αλουμινένιο περγκόλα |
| Λειτουργία: | Με κινητήρα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Κήπων αδιάβροχη μετακινούμενη πέργκολα στεγών PVC εισελκόμενη
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Σύγχρονη διευθετήσιμη εισελκόμενη πέργκολα στεγών πανιών PVC
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Βιοκλιματική εισελκόμενη προστασία βροχής περγκολών στεγών 13.5M πλάτος
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχη PVC πέργκολα στεγών υφάσματος εισελκόμενη με το φως των οδηγήσεων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
App Sunshade ελέγχου εισελκόμενη πέργκολα στεγών αδιάβροχη
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Κατοικημένη πέργκολα Louvered αλουμινίου υφάσματος PVC για το μπαλκόνι εστιατορίων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
4x4m διευθετήσιμο χειρωνακτικό Louvered αλουμίνιο Gazebo στεγών περγκολών αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
αλουμίνιο υπαίθριο Gazebo περγκολών 4x3m αδιάβροχο χειρωνακτικό Louvered για τον κήπο
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | υποστήριξη 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
10 " × 10 " διευθετήσιμο Hardtop χειρωνακτικό Louvered καταφύγιο σκιάς ήλιων Patio περγκολών υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικά: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα συνήθειας: | Μαύρη, προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |


