Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Υπαίθριο χειρωνακτικό Sunshade Patio περγκολών Louvered με τη διευθετήσιμη πέργκολα Hardtop
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου στεγών Louvred με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζα πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
??????????? εισελκόμενη Patio αργιλίου λεπίδων 150mm στέγη Louvered
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου αδιάβροχη για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη στέγη Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Υπαίθριος Sunshade χειρωνακτικός αδιάβροχος κήπος Gazebo 10 " × 12 " Patio περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " 10 " × 12 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Sunshade πανιών PVC εισελκόμενος Awning καιρός περγκολών ανθεκτικός
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εισελκόμενη προστασία ήλιων περγκολών στεγών κραμάτων αργιλίου κήπων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός Louvered κήπος Gazebo 4x4m αλουμινίου περγκολών υπαίθριος
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό περγκολών: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered σκιάς ήλιων |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Προσαρμοσμένο εισελκόμενο κράμα αργιλίου περγκολών στεγών 260mm ανοδική οξείδωση
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Βιοκλιματική αργιλίου προστασία βροχής συστημάτων στεγών PVC εισελκόμενη
| Όνομα: | Αδιάβροχη εισελκόμενη πέργκολα PVC |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


