Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Το εισελκόμενο Awning δευτερεύον αλουμίνιο οθόνης υφάσματος PVC προσάρμοσε υπαίθριο Sunshade Gazabo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχη εισελκόμενη Awning πέργκολα οθόνης προστασίας βροχής ήλιων με το ύφασμα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Υπαίθρια αδιάβροχη εισελκόμενη σκιάς Awning πέργκολα Pation οθόνης αλουμινίου δευτερεύουσα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Sunshade προστασίας βροχής ήλιων εισελκόμενη Awning υπαίθρια πέργκολα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αργιλίου εισελκόμενο Patio κραμάτων εισελκόμενο Awning αδιάβροχο Awning PVC
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Louvers ήλιων κάλυψης προσόψεων οικοδόμησης συστήματα, Louvers ήλιων αλουμινίου που μηχανοποιούνται
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
| Όνομα: | Χτίζοντας louver ήλιων αργιλίου κάλυψης προσόψεων ελεύθερο σχέδιο συστημάτων |
Εξωτερικά συστήματα σκιάς ήλιων του ανώτατου Λούβρου μηχανοποιημένος έκταση έλεγχος λεπίδων 1000 - 6000mm
| εφαρμογή: | Δημόσιος, κατοικημένος, εμπορικός, σχολείο, γραφείο, νοσοκομείο, ξενοδοχείο, αερολιμένας, υπόγειος, |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum6000 σειρά |
| Σχέδιο: | Ελεύθερος |
| Έλεγχος: | Μηχανοποιημένος |
| Μορφή: | αεροτομή |
Αδιάβροχη κυλίνδρων διαδρομής φερμουάρ σκιών UV απόδειξη μεγέθους τηλεχειρισμού προσαρμοσμένη
| Όνομα: | Ανθεκτικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων αέρα αργιλίου με την πέργκολα Gazebo |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Εισελκόμενη Awning προσαρμοσμένη πέργκολα οθόνης αλουμινίου με τα οδηγημένα φω'τα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Ο χειρωνακτικός υπαίθριος κύλινδρος σκιάζει τη βαρέων καθηκόντων εύκολη λειτουργία επιστρώματος πολυεστέρα UV
| Όνομα: | Η χειρωνακτική εξωτερική βαρέων καθηκόντων διαδρομή φερμουάρ τυφλώνει τη windproof υπαίθρια σκιά κυλ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |


