Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Προσαρμοσμένη συσκότιση φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων gazabo τυφλών windproof εξωτερική
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη συσκότιση φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων gazabo τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Sunscreen βαρέων καθηκόντων προσαρμοσμένο σκιές μέγεθος κυλίνδρων Ziptrak τυφλό, εξωτερικό
| Όνομα: | Sunscreen βαρέων καθηκόντων φερμουάρ διαδρομής σκιά κυλίνδρων τυφλών windproof εξωτερική |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Βιοκλιματικό εισελκόμενο Awning μετάλλων μεγέθους συνήθειας για τους εμπορικούς τόπους συναντήσεως
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Ιδιωτικό Awnings 0.6mm σκιάς κατοικιών εισελκόμενο Awning αυτόματο ύφασμα πάχους
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Αδιάβροχο εισελκόμενο Awning/εισελκόμενος κήπος Awning το προσαρμοσμένο μέγεθος
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | PVC που ντύνεται |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για την εισελκόμενη πέργκολα στεγών |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα στεγών πολυεστέρα 850g/s.qm |
Προσαρμοσμένο μέγεθος εργαλεία κηπουρικής αλουμινίου τέλεια για τις απαιτήσεις του κήπου
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
SS304 RAL9016 που διπλώνει τη στέγη Gazebo Louvered κήπων αλουμινίου
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχο PVC εισελκόμενο Patio Awning με τα οδηγημένα φω'τα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχο PVC εισελκόμενο Patio Awning με τα οδηγημένα φω'τα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


