Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof outdoor roller blinds ] αγώνας 167 Προϊόντα.
Ελαφριά DIY ή επαγγελματικά εξωτερικά zip track blinds για κάθε στυλ και μέγεθος
| Δευτερεύουσα διαδρομή: | Άλλες χημικές ενώσεις |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
Αδιάβροχη φερμουάρ αντίσταση αέρα τηλεχειρισμού τυφλών διαδρομής υπαίθρια
| Όνομα: | Windproof ήλιος που σκιάζει τους τυφλούς διαδρομής φερμουάρ για το μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Αδιάβροχη λεπίδα 260mm περγκολών στεγών PVC εισελκόμενη σταύλος επιστρώματος σκονών
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Λεπίδα 260mm ελεύθερο αργίλιο τυφλών Witn σχεδίου συστημάτων περγκολών Louvered διευθετήσιμο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Αργιλίου διευθετήσιμοι στεγών περγκολών τυφλοί σχεδίου συστημάτων ελεύθεροι witn |
| Λεπίδα: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
Το αδιάβροχο περίπτερο περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο μηχανοποίησε το μακρινό σύστημα ελέγχου
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα: | Το αδιάβροχο περίπτερο περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο μηχανοποίησε το μακρινό σύστημα ελέγχου |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Αδιάβροχη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη PVC, αυτόματη στέγη περγκολών που μηχανοποιείται
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Αδιάβροχο PVC εισελκόμενο Patio Awning με τα οδηγημένα φω'τα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχο PVC εισελκόμενο Patio Awning με τα οδηγημένα φω'τα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αδιάβροχη εισελκόμενη Awning πέργκολα οθόνης προστασίας βροχής ήλιων με το ύφασμα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Υπαίθρια αδιάβροχη εισελκόμενη σκιάς Awning πέργκολα Pation οθόνης αλουμινίου δευτερεύουσα
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


