Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof outdoor roller blinds ] αγώνας 167 Προϊόντα.
Sunshade προστασίας βροχής ήλιων εισελκόμενη Awning υπαίθρια πέργκολα 3 - 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Αργιλίου εισελκόμενο Patio κραμάτων εισελκόμενο Awning αδιάβροχο Awning PVC
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Το εισελκόμενο Awning δευτερεύον αλουμίνιο οθόνης υφάσματος PVC προσάρμοσε υπαίθριο Sunshade Gazabo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Προσαρμοσμένη χρώματος Louvered ανοδική οξείδωση κάλυψης πεζουλιών περγκολών υπαίθρια
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Λεπίδα: | 260mm |
διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου στεγών του Λούβρου λεπίδων 260mm
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Εξωτερική προσόψεων πέργκολα αργιλίου Louvered κάλυψης διευθετήσιμη
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Αρχιτεκτονικό αδιάβροχο εισελκόμενο Awning, εισελκόμενος υπαίθριος Awnings τηλεχειρισμός μηχανών
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Όνομα: | Σχεδιασμένο αρχιτεκτονικό μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών προσόψεων εισελκόμενο awning |
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
Προσαρμοσμένο εισελκόμενο Awning αρχιτεκτονικό μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών προσόψεων
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο αρχιτεκτονικό μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών προσόψεων εισελκόμενο awning |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
Κήπων μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών Patio Gazebo εισελκόμενο Awning ανθεκτικό
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Όνομα: | Κήπων patio μακρινό σύστημα ελέγχου μηχανών gazebo εισελκόμενο awning |
| Χρήση: | σκιά ήλιων |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
Σκοτεινά γκρι φώτα με κλειδαριά. Τέλειος συνδυασμός στυλ και λειτουργίας.
| Μέγιστο μέγεθος: | πλάτος 6 μ, ύψος 6 μ |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι / Λευκό / Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Τύπος Προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
| Υλικό: | Ύφασμα |


