Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
Περσίδες εξωτερικού χώρου παραθύρου αδιάβροχο αίθριο εξωτερική πέργκολα μηχανοκίνητες περσίδες με φερμουάρ
| Ονομα: | ρολά εξωτερικού χώρου μηχανοκίνητα στόρια με φερμουάρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, πέργκολα, παράθυρο |
| Υλικό: | Ύφασμα, Ύφασμα Semi-blackout |
Αδιάβροχα μηχανοκίνητα ρολά εξωτερικού χώρου Στόρια παραθύρων από σκιά αίθριου φερμουάρ
| Ονομα: | ρολά εξωτερικού χώρου μηχανοκίνητα στόρια με φερμουάρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | ρολά εσωτερικού και εξωτερικού χώρου |
| Υλικό: | Ύφασμα, Ύφασμα Semi-blackout |
Μηχανοκίνητη έξυπνη αλουμινένια περγκόλα με αλουμινένιο στρογγυλό ραβδί για κήπο πισίνας
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Εξωτερική κινητοποιημένη αλουμινένια περγκόλα με προσαρμοσμένο πλαίσιο και σ.σ. 304 αλουμινένιο στρογγυλό ραβδί
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Εξωτερική μηχανική αλουμινένια περγκόλα κήπου με SS 304 και τηλεχειριστήριο
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Προσαρμοσμένο εξωτερικό μοντέρνο αλουμινένιο οροφή κήπος περγκόλα
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Σύγχρονο εξατομικευμένο Downpipe μέγεθος και πλαίσιο με SS Garde 304 Motorized Αλουμινίου Pergola
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Hardtop μηχανοποιημένο Louver αργιλίου κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο με το φως των οδηγήσεων
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λεπτομέρειες Materiall στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Ο χειρωνακτικός υπαίθριος κύλινδρος σκιάζει τη βαρέων καθηκόντων εύκολη λειτουργία επιστρώματος πολυεστέρα UV
| Όνομα: | Η χειρωνακτική εξωτερική βαρέων καθηκόντων διαδρομή φερμουάρ τυφλώνει τη windproof υπαίθρια σκιά κυλ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Σύγχρονο μηχανοποιημένο αργίλιο Gazebo 10» Χ 10» για τον κήπο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |


