Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized pergola roof ] αγώνας 347 Προϊόντα.
Έλεγκτος γκρίζος αλουμινίου περγκόλα αδιάβροχος εξωτερικός χώρος διαβίωσης όαση με έξυπνο έλεγχο
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Το αδιάβροχο περίπτερο περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο μηχανοποίησε το μακρινό σύστημα ελέγχου
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα: | Το αδιάβροχο περίπτερο περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο μηχανοποίησε το μακρινό σύστημα ελέγχου |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Προσαρμοσμένη χρώματος Louvered ανοδική οξείδωση κάλυψης πεζουλιών περγκολών υπαίθρια
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Λεπίδα: | 260mm |
Υπαίθρια μηχανοποιημένη συνήθεια στέγη Louvred περγκολών αλουμινίου με το RGB φως
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 12 " × 20 " 10 " × 20 " |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Σύγχρονη μηχανοποιημένη Louvered περγκολών αργιλίου στέγη Patio κατωφλιών υπαίθρια
| Στοιχείο προϊόντων: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
10 της» X12» Diy Louvered αδιάβροχος κήπος Patio αλουμινίου περγκολών στεγών υπαίθριος
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louver πέργκολα στεγών |
Οδηγήσεων αδιάβροχο κράμα αργιλίου Gazebo τηλεχειρισμού περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Οδηγήσεων αδιάβροχο gazebo τηλεχειρισμού περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Μηχανοποιημένη Gazebo πέργκολα 10» Χ 13» αργιλίου για τον υπαίθριο κήπο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Awning κήπος περγκολών στεγών Motoried εισελκόμενος που χτίζει αδιάβροχο Patio
| Όνομα: | εισελκόμενη πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Awning περγκολών κραμάτων αργιλίου |
| Ύφασμα: | εισελκόμενη πέργκολα πολυεστέρα 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | Awning περγκολών PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εισελκόμενη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Λευκό, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |


