Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ outdoor motorized sun blinds ] αγώνας 343 Προϊόντα.
διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου στεγών του Λούβρου λεπίδων 260mm
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Εξωτερική προσόψεων πέργκολα αργιλίου Louvered κάλυψης διευθετήσιμη
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Υδροστεγή Αλεξανδρείο Αλεξανδρείο Ανασυρόμενο Πέργκολα για Κήπο και Χώρο πισίνας
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Ρυθμίσιμη οροφή με θόλωμα Αλουμινίου 6063 T5
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο, γκρίζο, καφέ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέγεθος προϊόντος: | 5X3m, 3X4m, 4X4m; Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
SUNC 6x3m άσπρη αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών υπαίθρια αδιάβροχη
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, χειρωνακτική πέργκολα Louvered απόδειξης αποσυνθέσεων |
| Μέγεθος: | 6x3m, προσαρμοσμένο μέγεθος |
SUNC 6x3m χειρωνακτική Louvered περγκολών υπαίθρια αλουμινίου προστασία ήλιων Gazebo Windproof
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη χειρωνακτική Louvered πέργκολα Winproof |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | σκίαση |
Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου αδιάβροχη για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη στέγη Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
IP67 ανθρακιτικές αλουμινίου πέργκολες κήπων οξείδωσης περγκολών ανοδικές
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αλουμινίου κράμα πλευρική τροχιά Ιδανική προσθήκη για να μπλοκάρει παράθυρο Pelmets για DIY ή επαγγελματική εγκατάσταση
| Λειτουργία: | Αδιάβροχα, αδιάβροχα μπουρμπουάρ. |
|---|---|
| Παράγοντας ειλικρίνειας: | 5% 10% 30% 100% Προαιρετικό |
| Κατάλληλο για:: | Εξωτερική οικιστική ή εμπορική χρήση |
| Τύπος προϊόντος: | Κάλυψη παραθύρων |
| Εγκατάσταση: | DIY ή Επαγγελματίας |
Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


