Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Περκόλα από αλουμίνιο για εξωτερικούς χώρους με προσαρμόσιμες επιλογές χρωμάτων
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Ρυθμίσιμο με κινητήρα Αλουμινίου Pergola εξωτερικό μοντέρνο υδροστερό σχεδιασμό
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x6. Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
10 της» X12» Diy Louvered αδιάβροχος κήπος Patio αλουμινίου περγκολών στεγών υπαίθριος
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louver πέργκολα στεγών |
10" X 10" πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου Αίθριο Αδιάβροχη πέργκολα κήπου με διακόσμηση
| Στοιχείο: | patio περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louver πέργκολα στεγών |
Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου Με Πλαϊνά Μαύρη Πέργκολα Ροφής Γκαρσονιέρας
| Στοιχείο: | η πέργκολα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | ο Μαύρος περγκολών |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | η πέργκολα |
Έξυπνο σπίτι συμβατό με κινητήρα Πέρκολα Ανεπίβλεπτη αλουμινίου Πέρκολα με τοίχο τοποθέτηση
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Υδροσταθερή αδιάβροχη αλουμινίου με κινητήρα
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
Ανεμπόδιστος, ανεξάρτητος, με κινητήρα, αλουμινένιο περγκόλα, προσαρμοσμένο μέγεθος
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
|---|---|
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Αλουμινίου Περγκόλα εξωτερικού Αλουμινίου στρογγυλό ραβδί για όλες τις καιρικές συνθήκες
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Προσαρμοσμένο κινητήρα Αλουμινίου Pergola τηλεχειριστήριο για εξωτερική σκηνή Αλουμινίου Pergola
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |


